Gjenforenes The Smiths?
I over 20 år har fansen lengtet etter en gjenforening med det legendariske Manchester-bandet The Smiths. Nå kan ønsket bli oppfylt.
Til tross for at vokalist Morrissey tidligere har uttrykt at det aldri kommer til å bli en gjenforening, samt bitre rettssaker mellom medlemmene, er bandet ifølge en anonym kilde i The Sun nærmere en reunion enn noen gang.
Morrisseys nye manager Irving Azoff, skal være personen som har ført det engelske bandet sammen igjen. Vokalisten har flere ganger tidligere avvist millionbeløp for å gjenforene The Smiths. Bandet ble i sin tid oppløst på grunn av en konflikt mellom Morrissey og Johnny Marr.
Blant The Smiths fire studioalbum er det antagelig The Queen Is Dead fra 1986 som er fansen favoritt.






